Krystyna Okupnik

Listopad 15, 2016

RENZ

RENZ

RENZ to firma z tradycjami funkcjonuje już od 1925 roku jest również europejskim liderem w produkcji skrzynek systemowych i indywidualnych. Zakład powstał w Niemczech w miejscowości Kirchberg od początku jest to firma rodzinna, której główny zakład ma 25 000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej. Poza tym RENZ posiada swoje filie w Polsce, Wielkiej Brytanii, Danii, Francji.

Firma za zadanie postawiła sobie wypracowanie stabilnej pozycji lidera na całym rynku europejskim w zakresie produkcji skrzynek pocztowych dla instytucji i osób indywidualnych. Takie oczekiwania stawiają wyższe wymagania co do jakości produktu. Dlatego oferowany przez tą firmę asortyment spełnia najwyższe standardy z dziedziny technologii i wzornictwa poszczególnych egzemplarzy skrzynek. Jedną z zasad jaką kieruje się firma jest prowadzenie swojej działalności tak aby nie szkodzić naturalnemu środowisku, oraz wprowadzanie najnowocześniejszych technologii co gwarantuje ciągły rozwój firmy.

Firma RENZ podbiła już rynek w 17 krajach europejskich dowodząc tym samym, że jej produkty zasługują na zaufanie wśród odbiorców większych i tych indywidualnych. Wyroby RENZ są wysoko oceniane zarówno pod względem trwałości jak i estetycznego dopasowania do każdej przestrzeni.