Artur Kowiński

Grudzeiń 3, 2016

Metal Park

Metal Park

Produkcją skrzynek pocztowych firma Metal Park zajmuje się od 1993 roku. Zakład wprowadza na rynek swoje produkty w oparciu o najnowsze technologie i modele. W ofercie firmy oprócz standardowych skrzynek na listy dla osób indywidualnych istnieje możliwość zamówienia skrzynek lokatorskich.

Skrzynki firmy Metal Park są produkowane z wysokiej jakości blach stalowych ocynkowanych o zróżnicowanej kolorystyce powłok proszkowych. Dodatkowo w asortymencie zakładu znajdują się skrzynki dla odbiorców indywidualnych z powłoką hydro i grafiką na folii. Z uwagi na duże zainteresowanie klientów bardziej nowoczesnym technologiami firma oferuje skrzynki pocztowe z zestawami domofonowymi, wideodomofonami, i systemami dostępu.

Wszystkie wyroby firmy Metal Park posiadają wyjątkowo łatwe rozwiązania służące do ich montażu. Wysoka jakość produktu pozwoliła firmie zdobyć uznanie i zaufanie u partnerów handlowych i indywidualnych klientów. Metal Park jest producentem z dużym doświadczeniem, zakład posiada nowoczesne maszyny produkcyjne załoga Metal Park w terminie realizuje zamówienia klientów.